Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

Logowanie: zapamiętaj

Infolinia 58 524 50 10

Produkty

komputery biurowe

Ideal™ SB 1580

Cena od: 1017 zł netto

Energooszczędna wielozadaniowość

Komputer Ideal SB 1580 otwiera serię wydajnych i ekonomicznych komputerów zaprojektowanych dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Ideal SB 1580 dysponuje mocą do prostej wielozadaniowości przy małym zapotrzebowaniu na energię.

Ideal™ SB 1680 Nowość!

Cena od: 1227 zł netto

Gwarancja niezawodności

Rozwijaj swoją firmę dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jakie oferuje komputer Ideal SB 1680 z procesorami Intel Pentium oraz Core i5 szóstej generacji.

Ideal™ Benefit 4700

Cena od: 947 zł netto

Kształt, który pasuje do przyszłości

Ideal Benefit 4700 to komputer stacjonarny, mieszczący się w dłoni, przełom w informatyce kompaktowej dla Twojego biura. Dysponuje wyraźnie inteligentnym procesorem Intel Ÿ Core™ i3 oraz superszybkimi dyskami SSD, dzięki temu łatwo poruszać się między aplikacjami i realizować kreatywne zadania w wielozadaniowości.

Ideal™ Benefit 5380

Cena od: 1566 zł netto

Dynamiczny wzrost wydajności w razie potrzeby

Wielowątkowa praca, którą zapewnia komputer Benefit, gwarantuje ogromne zwiększenie wydajności pracowników, jednocześnie inteligentne zarządzanie energią pozwala na sporą oszczędność. Silnym wsparciem jest oparty na technologii flash dysk SSD, który gwarantuje ciche, szybkie i bezpieczne rozwiązanie w biurze.

Ideal™ Benefit 5560 vPro

Cena od: 2047 zł netto

Inteligentna funkcjonalności komputerów klienckich z technologią Intel vPro

Ideal™ Benefit to komputer zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Całość oparta o najwyższej klasy komponenty, gwarantuje stabilność oraz niezawodność pracy. Zastosowanie nowoczesnego chipsetu Intel Q170 Express umożliwiło zamontowanie czterordzeniowego procesora z serii Intel Core i5 lub Intel Core i7. W połączeniu z szeregiem nowych technologii komputer ten jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu, gdzie wydajność i bezpieczeństwo pracy musi być na najwyższym poziomie!

IdealŸ Protura™ 2160

Cena od: 2669 zł netto

Ideal Protura 2160 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie stacji graficznych. Zbudowana w oparciu o innowacyjne technologie gwarantuje wysoką wydajność. Bez względu na to, czy potrzebujesz komputera do pracy przy grafice wektorowej, renderowaniu 3D, flashu, obróbce zdjęć, czy materiałów wideo Ideal Protura 2160 doskonale sprawdzi się w każdym zadaniu.

O firmie

Produkty

Użytkowanie witryny

Pomoc techniczna