Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

Logowanie: zapamiętaj

Infolinia 58 524 50 10

Produkty

komputery biurowe

Ideal™ Benefit MiniITX Nowość!

Cena od: 1330 zł netto

Ideal™ Benefit MiniITX to komputer stacjonarny, który nie zabiera miejsca na biurku. Dysponuje procesorami Intel Core 8 generacji oraz superszybkimi dyskami SSD, dzięki temu łatwo poruszać się między aplikacjami i realizować kreatywne zadania w wielozadaniowości.

Ideal™ SB 1590 Nowość!

Cena od: 1071 zł netto

Energooszczędna wielozadaniowość

Komputer Ideal SB 1590 otwiera serię wydajnych i ekonomicznych komputerów zaprojektowanych dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Ideal SB 1590 dysponuje mocą do prostej wielozadaniowości przy małym zapotrzebowaniu na energię.

Ideal™ SB 1690 Nowość!

Cena od: 1409 zł netto

Gwarancja niezawodności

Rozwijaj swoją firmę dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jakie oferuje komputer Ideal SB 1690 z procesorami Intel Pentium oraz Core i5 ósmej generacji.

Ideal™ Benefit 4800 Nowość!

Cena od: 1600 zł netto

Kształt, który pasuje do przyszłości

Intel® NUC to wydajny minikomputer o wymiarach 10 × 10 cm, wyposażony w funkcje do obsługi multimediów, gier i pracy.

Ideal Benefit 4800 to komputer stacjonarny, mieszczący się w dłoni, przełom w informatyce kompaktowej dla Twojego biura. Dysponuje wyraźnie inteligentnym procesorem Intel Core™ 8-generacji oraz superszybkimi dyskami SSD, dzięki temu łatwo poruszać się między aplikacjami i realizować kreatywne zadania w wielozadaniowości.

Ideal™ Benefit 5590 Nowość!

Cena od: 2168 zł netto

Inteligentna funkcjonalności komputerów klienckich z technologią Intel

Ideal™ Benefit to komputer zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Całość oparta o najwyższej klasy komponenty, gwarantuje stabilność oraz niezawodność pracy. Zastosowanie nowoczesnego chipsetu Intel H370 umożliwiło zamontowanie sześcio - rdzeniowego procesora z serii Intel Core i5 lub Intel Core i7. W połączeniu z szeregiem nowych technologii komputer ten jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu, gdzie wydajność i bezpieczeństwo pracy musi być na najwyższym poziomie!

Ideal Protura™ 2180 Nowość!

Cena od: 3277 zł netto

Ideal Protura 2180 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie stacji graficznych. Zbudowana w oparciu o innowacyjne technologie gwarantuje wysoką wydajność. Bez względu na to, czy potrzebujesz komputera do pracy przy grafice wektorowej, renderowaniu 3D, flashu, obróbce zdjęć, czy materiałów wideo Ideal Protura 2180 doskonale sprawdzi się w każdym zadaniu.

Ideal Protura™ 2190 Nowość!

Cena od: 3339 zł netto

Ideal Protura 2190 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie stacji graficznych. Zbudowana w oparciu o innowacyjne technologie gwarantuje wysoką wydajność. Bez względu na to, czy potrzebujesz komputera do pracy przy grafice wektorowej, renderowaniu 3D, flashu, obróbce zdjęć, czy materiałów wideo Ideal Protura 2190 doskonale sprawdzi się w każdym zadaniu.

Ideal Protura™ 2280

Cena od: 4522 zł netto

Nowa, superwydajna stacja graficzna na najnowszej platformie X299 do wykorzystania wszędzie tam gdzie potrzebna jest nadzwyczajna moc obliczeniowa.

Ideal Protura™ 3500

Cena od: 3262 zł netto

Nowa, superwydajna stacja graficzna do wykorzystania wszędzie tam gdzie potrzebna jest nadzwyczajna moc obliczeniowa.

O firmie

Produkty

Użytkowanie witryny

Pomoc techniczna