Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

Logowanie: zapamiętaj

Infolinia 58 524 50 10

Zakupy i dostawy

Łatwe wybieranie i zamawianie

Nasz unikalny konfigurator komputerów jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Dzięki temu możesz w dowolny sposób zmieniać planowaną konfigurację komputera, a także dopasować go do potrzeb bezpośredniego użytkownika. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu "pomocna dłoń" zawsze może poprosić naszych pracowników o pomoc przez telefon.

Darmowe dostawy w całej Polsce

Wszystkie komputery dostarczamy bezpłatnie na terenie całego kraju. Ta wygodna forma realizacji zamówień jest doskonałym rozwiązaniem dla firm wieloodziałowych. Dostawy mogą być bezpłatnie przesyłane bezpośrednio do oddziału firmy. Dzięki centralnej obsłudze logistycznej, wyeliminowaniu pośredników i zbędnych magazynów, codziennie oszczędzamy tysiące złotych, co wprost przekłada się na niskie ceny komputerów.

Zamówienia realizujemy bardzo szybko

Nasze komputery przygotowywane są na zamówienie, co wcale nie oznacza długiego oczekiwania na dostawę. Większość konfiguracji komputerów biurowych i notebooków dostarczana jest wprost do siedziby klienta w czasie nie przekraczającym 5 dni roboczych. Serwery i stacje graficzne dostarczamy w maksymalnie 10 dni roboczych od chwili potwierdzenia zamówienia.

Kupuj szybciej i jeszcze taniej

Wybierając jedną z zaproponowanych w programie "Turbo-profit" konfiguracji, otrzymujesz dodatkowy upust, a także gwarancję dostawy już następnego dnia roboczego! Komputery w programie "Turbo-profit" to najczęściej wybierane konfiguracje, gotowe do bezpośredniej wysyłki z naszego magazynu.

Płatności, kredyt i inne formy finansowania zakupu

Za dostawę sprzętu możesz zapłacić gotówką kurierowi przy dostawie lub przelewem, przed wysyłką (po potwierdzeniu zamówienia, handlowiec prześle na fakturę proforma, która jest podstawą do zapłaty). W celu sfinansowania zakupów można skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowej IdealLeasing lub IdealBiznesKredyt. Stali klienci mogą oczywiście liczyć na wydłużone terminy płatności, dostosowane do indywidualnych wymagań.

Oszczędności dzięki stałym kontraktom

Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe rabaty i bonusy. Program wspierania lojalnych klientów pozwala codziennie osiągać profity z współpracy, a także gwarantuje stałe informowanie o akcjach promocyjnych i uczestniczenie w testowaniu najnowszych rozwiązań.

Dokumenty do centrali

Dokumentacja związana z dostawą sprzętu wcale nie musi być przesyłana razem ze sprzętem. W czasie potwierdzenia zamówienia wystarczy wyrazić życzenie, a faktury dostawy i inne dokumenty (gwarancje, licencje, specyfikacje) mogą zostać przesłane na inny adres.

Usługi dodatkowe

Ponieważ nasze komputery przygotowywane są na zamówienie, oferujemy także możliwość skorzystania z usług dodatkowych, takich jak: replikacja dysków, preinstalacja oprogramowania z nośników klientów, specyficzne konfiguracje systemu operacyjnego, zakładanie kont użytkowników lub haseł. W tej sprawie prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Serwis bez kłopotów

Gwarantujemy jakość naszych komputerów, ale nic nie jest niezawodne. Żeby maksymalnie ułatwić obsługę serwisową, oferujemy różne poziomy usług serwisowych, od serwisu door-to-door do szybkich napraw w miejscu instalacji. Nie chcemy żebyś musiał osobiście fatygować się do punktu serwisowego. Dzięki temu, że posiadamy pracowników serwisu w całej Polsce, możemy szybko usuwać usterki sprzętu. Każdy klient, bezpośredni użytkownik komputera, może także korzystać z asysty telefonicznej biura pomocy technicznej co rozwiązuje wiele codziennych problemów.

O firmie

Produkty

Użytkowanie witryny

Pomoc techniczna