Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

Logowanie: zapamiętaj

Infolinia 58 524 50 10

Polityka jakości

Jakość oferowanych przez naszą firmę produktów jest zawsze najważniejszym czynnikiem warunkującym wprowadzenie, bądź też utrzymanie konkretnych produktów w ofercie. Na bazie naszych doświadczeń powstała koncepcja stworzenia komputerów, które śmiało mogą konkurować z producentami globalnymi.

Jakość komputerów biurowych

Komputery biurowe stanowią w dzisiejszych czasach nieodzowne narzędzie pracy dla pracowników związanych z tworzeniem dokumentów, przetwarzaniem danych, analizami i prowadzeniem spraw biurowych. Chcąc stworzyć dobre narzędzie pracy należy wziąć pod uwagę nie tylko wydajność i szybkość, ale także ergonomię pracy i - co bardzo istotne - całkowity koszt posiadania. Całkowity koszt posiadania komputera biurowego to nie tylko wydatek na zakup samego urządzenia, ale również koszty jego uruchomienia i późniejszej eksploatacji.

Komputery biurowe Ideal™ projektowane są przez naszych inżynierów. Wykorzystują oni jedynie komponenty najlepszych światowych producentów, co jest gwarancją wysokiej jakości i trwałości. Do każdego nowoprojektowanego modelu komputera, przed wprowadzeniem go do oferty, powstaje kilka egzemplarzy prototypowych. Komputery te testowane sa z różnymi systemami operacyjnymi i z wieloma aplikacjami biurowymi. Po pomyślnych testach określa się dopuszczalne zmiany w konfiguracjach i możliwe elementy rozszerzające wybierane przez klientów przy składaniu zamówienia. Dzięki tym zabiegom otrzymujemy "powtarzalność" zestawów w całym okresie oferowania modeli komputerów, co skutkuje ułatwioną obsługą gwarancyjną, łatwiejszym dostępem do sterowników i pomocy technicznej, a także niższym kosztem użytkowania przez naszych klientów.

Jakość w serwerach i stacjach graficznych

Stacje graficzne i serwery to komputery o znaczeniu krytycznym dla każdego przedsiębiorstwa. Nawet kilkuminutowy przestój może być bardzo kosztowny ze względu na funkcje wykonywane przez te komputery. Stacje graficzne i serwery Ideal™, oprócz standardowej procedury projektowej dla komputerów biurowych, objęte są stałym nadzorem naszego inżyniera na każdym etapie montażu i testowania. Złożone zamówienia, odbiegające od przyjętych standardów, również są konsultowane z naszym inżynierem jeszcze przed skierowaniem zamówienia do działu produkcji. Dzięki temu, że nasze komputery montowane są na konkretne zamówienie, uzyskujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości i maksymalnego dopasowania sprzętu do potrzeb.

Gwarancja na komputery Ideal™

Dzięki wykorzystaniu przy produkcji komputerów Ideal™ wysokiej jakości komponentów jesteśmy pewni bezawaryjnej pracy i dlatego gotowi jesteśmy zaproponować długie okresy gwarancyjne z różnymi opcjami reakcji na usterkę:

- gwarancja "D2D" to podstawowy poziom obsługi komputerów Ideal™. Zapewnia on bezpłatne części zamienne i bezpłatną usługę wymiany uszkodzonych elementów w całym okresie trwania gwarancji. W czasie trwania gwarancji uszkodzony komputer odbierany jest przez nas lub przez wskazaną firmę kurierską i tą samą drogą zwracany jest naprawiony bądź też wymieniony. Koszty tych operacji ponosi nasza firma.

- gwarancja "T2D" zapewnia naprawę lub wymianę niesprawnego komputera w ciągu tygodnia w miejscu instalacji sprzętu na terenie RP.

- gwarancja "NDR" zapewnia reakcję serwisu na zgłoszenie w następnym dniu roboczym, w miejscu instalacji sprzętu, na terenie RP.

O firmie

Produkty

Użytkowanie witryny

Pomoc techniczna