Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

Logowanie: zapamiętaj

Infolinia 58 524 50 10

O firmie

Firma Balta powstała w 1989 roku. Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy w przełomowym dla Polski okresie, współpracując z nowopowstającymi firmami, otwartymi na szeroko rozumianą informatyzację. Od początku istnienia naszej firmy dostarczamy sprzęt i oprogramowanie, traktując indywidualnie potrzeby każdego Klienta. Skupiając się na osiągnięciu dominującej pozycji w zakresie dystrybucji sprzętu komputerowego i oprogramowania rozpoczęliśmy własną produkcję komputerów i serwerów. Bazując na swoim doświadczeniu, wykorzystując rozwiązania najlepszych producentów, projektujemy komputery i serwery, które doskonale sprawdzają się w największych firmach, jak i małych biurach.

Na bazie naszych doświadczeń powstała koncepcja stworzenia komputerów, które śmiało mogą konkurować z producentami globalnymi. Od 1997 roku produkujemy komputery ze znakiem Ideal. Dzięki koncepcji produkowania komputerów na indywidualne zamówienie, nie tylko zmniejszamy koszty produkcji, co wpływa pozytywnie na cenę końcową, ale także zapewniamy maksymalne dopasowanie go do potrzeb klienta. Centralizacja produkcji i sprzedaży, owocuje zmniejszeniem kosztów magazynowania, co również przekłada się na przyśpieszenie wprowadzania do oferty nowości i zmniejszenie kosztów produkcyjnych.

Zakup sprzętu komputerowego to początek współpracy z naszymi Klientami. Dział Serwisu firmy Balta oferuje pomoc w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem, rejestruje także wszystkie sugestie Klientów, które są następnie uwzględniane w procesie produkcji. Dzięki staraniom naszych serwisantów Klienci bardzo wysoko oceniają ich profesjonalizm i zaangażowanie.

Dokładamy starań, aby Klient postrzegał nas jako partnera na drodze swojego rozwoju. Bardzo dynamiczny rynek wymaga od nas nieustannej nauki i zwiększania kompetencji naszych pracowników. Są oni naszym największym kapitałem i dlatego nie boimy się nowych wyzwań.

O firmie

Produkty

Użytkowanie witryny

Pomoc techniczna